• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Автомобил Шофершајбната Стакло Сечење Отсечени Плетенка Отстранување Жица Злато Ролна

Автомобил Шофершајбната Стакло Сечење Отсечени Плетенка Отстранување Жица Злато Ролна

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : * Издржлив, изработен од 7 силни челични жици*Се Користи за отстранување на полиуретан од шофершајбната околу возилото * Забелешка : дизајнот на ткаење обезбедува најбрзо можно дејство на сечење. Брзо сечење низ полиуретански и силиконски лепила на шофершајбната. Секоја плетена спирала на жицата делува како заб за пила и е изработена од нерѓосувачки челик. Кога користите кастри ве молиме работете ракавици спецификација : Име На Производ : автомобил шофершајбната жицаodемодел : Сечење На Шофершајбната Плетенка Тип На Производ : Потрошни Материјали : автомобилски стаклен тип : Жица : Златна Должина : 22 мм дебелина : 0,8 мм материјал : Челичен Пакет 1*22м Сечење На Шофершајбната Плетенка Ленота : лесни различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поинаку од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. *22м 0,8 мм Автомобил Шофершајбната Стакло Сечење Отсечени Плетенка Отстранување Жица Злато ролна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди