• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Блузи Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Пинк XXL

Женски Блузи Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Пинк XXL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Женска Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : памучна мешавина бои : Зелена, Розова, Каки, Бела, Сина, Розова : Должина На Ракавот С-5xlssleve : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви даваат мода и среќа. Мека, Растеглива ткаенина, удобна за носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Изработени од висококвалитетен материјал, лесен мек и удобен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди