• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вметнување На Навртки, Вметнување Со Навој Од Нерѓосувачки Челик, Поставено Отпорно На Удари Со Бо За Складирање За Заштита Од Поправка

Вметнување На Навртки, Вметнување Со Навој Од Нерѓосувачки Челик, Поставено Отпорно На Удари Со Бо За Складирање За Заштита

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Вметни навртки, 50 ПАРЧИЊА 303 Вметнувања Со Навој ОД нерѓосувачки Челик Поставени M6x1 Отпорни На Удари Со Кутија За Складирање За Заштита Од Поправкаспецификација : Тип На Ставка : Вметнувачки Материјал Со Навој : Список На Пакети ОД Нерѓосувачки челик : 5 x M6 X1-M8 X1, 25-L20mm Навој Вметни5 x M6 X1-M10 X1, 5-L8mm Навој Вметни5 x m6x1-M10 X1, 5-L10mm Навој Вметнете5 X M6 X1-M10x1, 5-L12mm Навој Вметнете 5 X M6x1-M10x1, 5-L14mm навој ВМЕТНЕТЕ 5 X M6 X1-m8x1, 25-L6mm Навој вметнете5 X M6 X1-M8 X1, 25-L8mm Навој вметнете 5 x M6 X1-m8x1, 25-L10mm НАВОЈ ВМЕТНЕТЕ5 X M6x1-M8x1, 25-L12mm Навој Вметнете5 X M6x1-M8x1, 25-L15mm НАВОЈ вметнете 1 X кутија за складирање Отпорен На Удари : Оваа Влошка Со Навој Има ОДРЕДЕНА ЕЛАСТИЧНОСТ И ОПТОВАРУВАЊЕ, што Може Да Биде Отпорна На удари И Да Избегне Олабавување. 303 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : 303 нерѓосувачки челик има отпорност на корозија, цврстина, висока отпорност на абење и може да обезбеди јасни нишки. ЕДНОКРАТНО : оваа влошка со навој може да се користи одново и одново, а може да се користи и за поправка на оштетените навои со вклопување во жичана дупка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди