• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Алуминиум Легура Кормило Ѕвонче Велосипед Прстен Рингер Патот Велосипеди Мтб Рогови Велосипедизам Бел Додатоци

Алуминиум Легура Кормило Ѕвонче Велосипед Прстен Рингер Патот Велосипеди Мтб Рогови Велосипедизам Бел Додатоци

 
DEN 350.08

Количина на стоки
Достапно

Опис. Ѕвоното на велосипедот добро ја прифаќа обвивката од алуминиумска легура за да обезбеди голема сигурност и издржливост, се совпаѓа со рачката со дијаметар од 2,1-2,3 см и лесно се монтира на велосипед. Со јасен и јасен звук, ѕвоното на велосипедот е доволно гласно за да ја зголеми безбедноста кога ќе им пријдете на другите на патот. Ова ѕвоно е погодно за секаков вид велосипеди како обичен велосипед, МТБ, друмски велосипед и многу повеќе. Карактеристики . - Боја : Црна. - Материјал : алуминиумска легура. - Глас : 90-100 дб. - Големина : Околу 4,5 х 5,2 х 3,4 см (Lx Wx H). - Одговара за повеќето рачка со стандардна големина од прибл. 21-23мм дијаметар. - Усвојување на алуминиумска легура, која ја обезбедува нејзината издржливост и долг животен век,. - Лесно е да го монтирате ѕвоното на велосипедот на вашиот велосипед и да го затегнете само со шрафцигер. - Лесен и модерен. Не додава дополнителна тежина на вашиот и го зголемува чувството за мода на вашиот велосипед. - Јасен и гласен звук лесно го привлекува вниманието на луѓето за да обезбеди сигурност кога ќе им пријдете на другите на патот. - Широка апликација. Тоа е за друмски велосипед, МТБ, преклопен велосипед, крстосувачки велосипед итн. Одговара за повеќето рачка со стандардна големина од прибл. 21-23мм дијаметар. Усвојување на алуминиумска легура, која ја обезбедува неговата издржливост и долг животен век,. Лесно е да го монтирате ѕвоното на велосипедот на вашиот велосипед и да го затегнете само со шрафцигер. Лесен и модерен. Не додава дополнителна тежина на вашиот и го зголемува чувството за мода на вашиот велосипед. Јасен и гласен звук лесно го привлекува вниманието на луѓето за да обезбеди сигурност кога ќе им пријдете на другите на патот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди