• Најдобра цена
  • Неодамнешно
принцеза се облекуваат, Замав Фустан Долг Ракав Божиќ Печатени Крпеница Крзнени V-Вратот Се Повлече Назад Ретро Фустан бел фустан кошула за мажи дуксер фустан за же

принцеза се облекуваат, Замав Фустан Долг Ракав Божиќ Печатени Крпеница Крзнени V-Вратот Се Повлече Назад Ретро Фустан бел фустан

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

: X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.23" Половината : 85cm/33.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.46 "Должина : 103cm/40.Аксхд принцеза облечи, Замав Фустан Долг Ракав Божиќ Печатени Крпеница Крзнени V-Вратот Повлече Назад Ретро Фустан бела фустан кошула за мажи качулка фустан за жени миењето Со Ниска температура и благите процедури за дехидрација имаат помало влијание врз облеката и помагаат во одржување на бојата, обликот и текстурата на ткаенината. Исто така, ја намалува потрошувачката на енергија за време на одржувањето.62" Половината : 90см/35.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.55" Големина : XXL Големина.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Карактеристики : 1.37" Големина : М Големина.31 "Ракав : 60см/23.56 "Должина : 100см/39.16" Големина : XL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.50 "Должина : 102см/40.43 "Должина : 104см/40.53 " Должина : 101см/39.05" Половината : 70см/27.37 "Ракав : 58см/22. Температура на перење во машина ДО 40 ° C, кратко време суво не користете детергент/белило температура на Пеглање до 9477 ° C тетрахлороетилен хемиско чистење Не користете фен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди