• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бохо Свадба Гостински Фустани Долги Фустани Женски Краток Фустан Печатење На Вратот Долго Мини Здолниште Патент Ракави Женски Висок Женски Фустан Лесен Фустан За

Бохо Свадба Гостински Фустани Долги Фустани Женски Краток Фустан Печатење На Вратот Долго Мини Здолниште Патент Ракави Женски

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Повод : Секојдневен, Дневен, Спорт, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, работа, дома и многу повеќе.Материјал : Полиестер.Оваа должина : Редовен Пол : Жени,Женски Фустан За Лулашки Корални Фустани За Плус Големина Жени Жени Макси Фустан надвор Од Рамо Плус Големина Широки Панталони За Фустани За Жени Жени V Врат цветни Фустани табела : . Што Добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустани За Жени Секојдневни Фустани Секојдневни Женски Макси Фустани Секојдневни Широки Фустани Дневни Фустани за Жени Секојдневни.04"Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Уе Големина : 38 Биста : 98см/38.


Карактеристики на понудата

Слични понуди