• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Не Сакате Да Бидете Во Право: Ко Ко Синглови, Том

Не Сакате Да Бидете Во Право: Ко Ко Синглови, Том

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Издание од 2008 година, втората од двете колекции што ги содржат комплетните синглови На Ко ко Од Р72 и го зема својот излез во синглови директно до конечната смрт на етикетата Ко Ко во 1978 година. 19 песни вклучувајќи Ја Имам Твојата Љубов Во Мојот Живот, Ти Си Создаден за Мене и многу повеќе. Кец на десетка. Не Сакам Да Бидам Во Право : Ко Ко Синглови, Том. 2 (ЦД).


Карактеристики на понудата

Слични понуди