• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мелоу 3 Гел За Ладење Вентилирана Меморија Пена Душек Топер, Кратка Кралица

Мелоу 3 Гел За Ладење Вентилирана Меморија Пена Душек Топер, Кратка Кралица

 
DEN 1103.68

Количина на стоки
Достапно

Топер со мемориска пена со гел го ревитализира вашиот стар душек со врвна удобност и создава идеална клима за спиење без да запалите дупка во вашиот паричник! Додека лежите, горниот дел од мемориската пена почнува да одговара на обликот на вашето тело, прераспределувајќи ја вашата тежина рамномерно со ублажување на точките на притисок каде што е потребно, додека гел-мониста работи за да посредува во заробената телесна топлина. Нашиот топер е исто така смислено дизајниран да биде еден инч потесен и еден инч пократок од стандардните големини за совршено вклопување со вашите листови со стандардна големина (горниот капак не е вклучен). Мемориската пена внесена со гел е совршено решение за секој што бара урамнотежена удобност на гелот за ладење и мемориската пена за контурирање на телото. Мемориската пена внесена со гел е совршено решение за секој што бара урамнотежена удобност на гелот за ладење и мемориската пена за контурирање на телото.


Карактеристики на понудата

Слични понуди