• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Домашна Суштина Внатрешен Надворешен Плетен Полиестерски Пуф Со Цврст Принт, Сив

Домашна Суштина Внатрешен Надворешен Плетен Полиестерски Пуф Со Цврст Принт, Сив

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Совршен за вашиот надворешен простор со нашата Шумичка за Домашна Суштина отпорна на временски услови СОЛИДНА 3м Скочгард Надворешен Плоштад Пуф. Додадете едноставна боја и стил на вашиот декор во дворот, истовремено обезбедувајќи долготрајна заштита. Ткаенината отпорна на временски услови обезбедува долготрајна издржливост со 3м скочгард третман кој помага да се одбие влагата, се спротивставува на боење и создава издржлива водена бариера за да биде посува подолго. Завршено со 100% полиестерско полнење за едноставна удобност и отстранлив капак со патент за лесна нега, овој надворешен пуф носи глобално инспириран изглед на вашиот надворешен простор. Завршете ја колекцијата со координативниот панел, перницата и перницата што сите се продаваат одделно. Насловна Суштина Гроув Солидна 3м Скочгард Отворен Плоштад Пуф : 1 Надворешен Пуф : 18х18х18". Секојдневен Животен Стил. Долготрајна заштита. Отпорен На Временски Услови. Одбива влага. Се спротивстави на боење. Издржлива водена бариера која ја одржува ткаенината посува подолго. До 500 часа заштита од УВ Зраци. 100% поли предиво боја ткаени СО 3м скочгард третман. Обезбедено затворање на патент. 100% неткаен слој. Полнење честички од пена. Машина за перење за лесна нега.


Карактеристики на понудата

Слични понуди