• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кали_стор Елек За Жени Обичен Пуфер Елек Жени Зимска Исечена Надворешна Облека Без Ракави Топол Пуфер Лесна Стоечка Јака Надолу Со Џебови Сива, XL

Кали_стор Елек За Жени Обичен Пуфер Елек Жени Зимска Исечена Надворешна Облека Без Ракави Топол Пуфер Лесна Стоечка Јака Надолу

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Унисекс Обична Палто Јакна Цврст Елек Џеб Со Патент Лабава Јакна Без Ракави Кабел И Елеци За Мерачи Сезона : Пролет/Fall/Зима. Пол : Мажи/Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Без Ракави. Деколте : Со Качулка. Должина : Регалар. Декорација : Патент. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 х Женски Дизајн На палто : Целосен преден патент и јака со качулка ќе ја заклучат вашата топлина и ќе ја минимизираат загубата на топлина, ќе ве стоплат во студените денови. Стил : топлиот елек ќе ја покаже вашата уникатна мода и секојдневен стил. Елек без ракави и качулка е одличен избор на вашата гардероба. Повод : овој женски топол елек за јакна е совршен за тоа дали престојувате дома или правите активности на отворено, пазарувате, работите, пешачите, пикникот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди