• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Врвови Со Патент Со Кратки Ракави Блузи Западно Етнички В Фустан Со Врат Цветна Маица За Жени Модни Трендовски

Женски Летни Врвови Со Патент Со Кратки Ракави Блузи Западно Етнички В Фустан Со Врат Цветна Маица За Жени Модни Трендовски

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Пикадинис Женски Лето Краток Ракав Патент Блузи Западна Етничка V Вратот Фустан Цветни Маица За Жени Мода Трендовски 100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Материјал : летните блузи за жени модата е изработена од мека, мазна, ладна, еластична и без брчки. Удобно Кога Да Се Носат. Карактеристики : Дизајн На Патент Секојдневен Врв За Жени, Блуза Со Кратки Ракави За Жени, Летни Блузи За Жени 2022 Трендовски, Блузи За Жени Мода 2022, Врвови Од Туника За Хеланки За Жени, Женски Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Боја За Вратоврска/Западна Етничка Маица/Племенски Принт/Етнички Графички Принт/Ацтечки Геометриски Принт/Графички Принт/Леопард Принт/Цветни Печати Маица За Жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди