• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машко Копче Брзо Суво Поло Маици За Изведба Со Долги Ракави

Машко Копче Брзо Суво Поло Маици За Изведба Со Долги Ракави

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : Средно / Големо / Х-Големо / ХХ-Големо /ХХХ-Големо / Ххх-Големо. Висококвалитетна ткаенина што нема да се намали или избледи. Затворање на копчето. Погоден е за дома, работа, активности на отворено, туризам, риболов, тенис, голф итн. Пакетот Вклучува : 1*Поло Маици За Мажи. Сезона : Зима.Поло кошулата СО долги ракави СО цврста боја скоди користи Брза Технологија За Сушење И отстранување На Пот За да ве одржува суви во секое време додека ги блокира штетните ултравиолетови зраци. ОВАА МАШКА ПОЛО кошула го прифаќа класичниот дизајн со три копчиња, кој може да се совпадне со фармерки, секојдневни панталони итн. Лесна нега : Нашата маица за мажи машина за перење, против избледување и против пилинг, не избелувајте. Отстранување на пот : Ткаенини Што Дишат,ја отстрануваат влагата,така што потта брзо испарува,за да се избегне мирис. Сад редовно се вклопуваат кроење стил. Должина На Ракавот : Долг Ракав.


Карактеристики на понудата

Слични понуди