• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Турком 8 5 Графички Цртеж Фати Пенкало И Допир Таблета-Бела

Турком 8 5 Графички Цртеж Фати Пенкало И Допир Таблета-Бела

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно

Турком Графички Цртеж Таблет Ослободете го вашиот внатрешен уметник! Оваа прецизна алатка на графичари, илустратори и изготвувачи ви дава можност да стекнете прецизна контрола врз курсорот за да нацртате попрецизно додека ефикасно ја намалувате можноста ЗА РСИ (повторливи повреди на напрегање). Турком 8" х 5 " Графички Цртеж Фати Пенкало И Допир Таблета-Бела (ТС-6580В).


Карактеристики на понудата

Слични понуди