• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вифа Хана 3-Парче Избрани Складирање На Овална Смола И Кошница За Перење Со Рачки

Вифа Хана 3-Парче Избрани Складирање На Овална Смола И Кошница За Перење Со Рачки

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно

Хана 3-парче Редење Овална Смола 7 фунти Кошница Во собата е вашиот зграби-и-оди дома организирање придружник. Производот може да се користи како корпа за растенија, корпа за складирање за да ги организирате вашите мали предмети како облека, книги, играчки, ќебиња, перници и многу повеќе. Со мазна завршница во сива мешавина бела боја, корпата нуди минималистички изглед кој лесно се вклопува со секој домашен декор. Рачно ткаени од смола плетен, тоа е многу силна и издржлива. Две рачки за уши што лесно се држат на страна се погодни за поместување на корпата на кое било место. Тоа е едно од најдобрите решенија за да ги одржувате сите ваши работи секогаш чисти и уредни. Може да се користи како корпа за растенија, корпа за складирање за организирање на вашите мали предмети како облека, книги, играчки, ќебиња, перници и многу повеќе. Направено Од Смола Силна и издржлива со мазна завршница, рачки за уши. Лесно се совпаѓа со секој домашен декор Вклучува 3 овални корпи за растенија. Димензии на производот : 20 "L x 17" W x 13/16 "H; Дното : 16" L x 13" W; 17" L x 13" W x 11/15" H; Дното : 13" L x 10" W; 13" L x 9" W x 9/13" H; Дното : 12" L x 7 " W; Тежина : 7 фунти. Капацитет на тежина : 40 фунти (Л); 35 фунти (М); 30 фунти (И). Боја : сива мешавина бела боја. Нега и чистење : Едноставно избришете со мека влажна крпа. Произведено во Виетнам. Гаранција : 1-годишна гаранција против производствени дефекти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди