• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Суета Саем Зрачна Колекција Женски Мазен Резервоар За Вртење Што Дише, Големини С-3ХЛ

Суета Саем Зрачна Колекција Женски Мазен Резервоар За Вртење Што Дише, Големини С-3ХЛ

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Нашиот Зрачен беспрекорен резервоар за вртење што дише има лесна ткаенина за измазнување која има зони за дишење каде што ви е најпотребно за целодневна удобност. Рамните рабови дизајнирани да лежат мазни на телото обезбедуваат елегантен и невидлив изглед. Беспрекорниот резервоар за вртење има ултра меки предива со лесно истегнување што останува на место дури и кога сте во движење. Моделот 1 носи Средна големина; Моделот 2 Носи Големина Х-Голема. Женски спин резервоарот врвот. Разновиден резервоар за вртење што може да се носи како врат или врат. Лесна ткаенина за измазнување со зони за дишење каде што ви е најпотребна. Ултра меки, беспрекорни предива со лесно истегнување што останува на место. Рамни рабови дизајнирани да лежат мазни на телото. Големини С-3ХЛ. 94% Најлон, 6% Спандекс. Земја На Потекло : Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. Суета Саем Зрачи Колекција Женски Мазна Дише Спин Резервоарот, Големини S-3 XL. Суета Саем Точка Бр.3417684.


Карактеристики на понудата

Слични понуди