• Најдобра цена
  • Неодамнешно
И Така Заедно Изградија Живот Свадба Цитати Гравирани 16оз Либи Пинт Стакло

И Така Заедно Изградија Живот Свадба Цитати Гравирани 16оз Либи Пинт Стакло

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Ова Е Висококвалитетно Пивце Стакло врежано со прекрасен цитат за венчавка. Ласерот комуницира со стаклото за да создаде уникатен матиран изглед кој е мазен и многу детален. Гравирањето гарантирано никогаш нема да избледи или истроши. Висок Квалитет На Сите Намена 16оз Пинта Стакло. Изберете го вашиот дизајн од паѓачкото мени погоре!. Совршен Свадбен Подарок. 100% Безбедна Машина За Миење Садови. Гарантирано Задоволство!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди