• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 14

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 14

 
DEN 10224.00

Количина на стоки
Достапно

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во 10 каратно жолто злато, овој опсег широк 10мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лента за удобност доаѓа во големина на прст 14.Метална Тежина : 14,23 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 10ммринг Големина : 141,8 мм дебелина Удобност Одговара На Цврстиот Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10 Каратно Жолто Злато, Цврсто, Удобно Вклопување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди