• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чаолеи Божиќни Орнаменти Плетени Платнени Подароци Божиќни Чорапи Бонбони Чорапи Торби За Подароци За Божиќен Декор Божиќна Забава Домашни Украси

Чаолеи Божиќни Орнаменти Плетени Платнени Подароци Божиќни Чорапи Бонбони Чорапи Торби За Подароци За Божиќен Декор Божиќна

 
DEN 110.72

Количина на стоки
Достапно

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување.Божиќни Орнаменти Плетени Ткаенини Подароци Божиќни Бонбони Подароци Кеси. Материјал : Плетена ткаенина, неткаен материјал, краток кадифен, фланелен. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 145гр. големина На Пакетот : 25х31х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) КВАЛИТЕТНА УСЛУГА Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи Или Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте не. Ние Ќе Работиме На Задоволително Решение За Вашиот Проблем. дома декорација предмети дома декорација ѕид. Тоа Е Прекрасен Подарок, Уживајте Во Ексклузивни Украси За Дома, Како Подарок За Пријателите. дома декорација светла дома декорација сликарство. Лесно Се Инсталира, Целосно Еднократно И Лесно Се Мие предмети за украсување на домот за предмети за украсување на домот во дневната соба под 100 години. Информации за големината : Овие Вертикали Се Соодветни По Големина, Доволно За Гостите Да Ги Видат Во Собата, Да Го Направат Вашиот Дом Полн Со Шарм и Да Создадат Мистериозна Атмосфера Ве Молиме Проверете Ја Специфичната Големина На Сликата мали украсни предмети за декор за домашни додатоци за дома.


Карактеристики на понудата

Слични понуди