• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастично Ретро Зајдисонце Палми Тропски Подарок За Одмор Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастично Ретро Зајдисонце Палми Тропски Подарок За Одмор Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Прекрасни палми и островот силуета на гроздобер стил зајдисонце позадина. Inktastic Ретро Зајдисонце Палми Тропски Одмор Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Природни И Хедер 6 Месеци. Уживајте во патувањето за одмор на островите или запомнете го вашето патување со оваа Палма и силуета на островот Ползавец Со Долги Ракави со ретро позадина на зајдисонце. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. сувенир лето крстарење карибите хавајски подарок hws.


Карактеристики на понудата

Слични понуди