• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Липерт Шара Лајт Р В Моќ Чекор Со Прекинувач И Темперамент

Липерт Шара Лајт Р В Моќ Чекор Со Прекинувач И Темперамент

 
DEN 636.80

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во брзо, автоматско работење, водоотпорни компоненти и LED осветлување. Чекорот За Напојување На Шарата се одликува со нелизгачки материјал за одлична технологија за влечење и чувство на опструкција што го запира чекорот ако нешто му е на патот. 8.5 " чекор пораст и длабочина на шарите. Елегантен, стилски и значително полесен од неговиот челичен колега. Липерт Шара Лајт Р. В. Моќ Чекор со Прекинувач И Темперамент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди