• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сафавиех Мемфис Џаред Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим Или Тркач

Сафавиех Мемфис Џаред Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим Или Тркач

 
DEN 2207.04

Количина на стоки
Достапно

Заштедете Пари. Висина на купот : 1. Изберете Го Тепихот Мемфис Шаг како совршена фокусна точка во преодна дневна соба или спална соба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Моќта Се Појави Во Турција. Живеат Подобро. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Продавница Safavieh на . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди