• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Прецизност Про Н Про Наклон Голф Далечина

Прецизност Про Н Про Наклон Голф Далечина

 
DEN 3184.00

Количина на стоки
Достапно

Не можеш да го погодиш она што не можеш точно да го измериш. Функцијата За Адаптивна Падина НА NX7 Pro ја прави математиката на удари по угорнина и спуст, давајќи ви доверба при секој избор на клуб. Нашата ласерска технологија и функцијата За Вибрации на Пулсот го прават добивањето прецизни дворови директно, што значи дека никогаш нема да се сомневате во вашиот број. Вклучува бесплатни доживотни услуги за замена на батерии со купување како дел од нашиот водечки Во индустријата Прецизен Пакет За Нега. ПРО НАКЛОН ГОЛФ ДАЛЕЧИНА : Прецизност Про Голф NX7 Про Наклонот е дизајниран да обезбеди точни растојанија на наклонети или рамни површини. Нашата технологија За Про Наклон го прави лесен за користење и ви помага да го изберете точниот голф-клуб. АДАПТИВНА ТЕХНОЛОГИЈА НА НАКЛОН : нашиот nx7 Pro Наклон голф ласерски опсег е внесен со pro наклон технологија која обезбедува растојание "игра како" за да го направи изборот на клубот едноставен. Функцијата на наклонот може лесно да се исклучи за легална турнирска игра. ЈАСНО, БРЗО, ПРЕЦИЗНО : Изграден Со кристално јасна оптика, 6x зголемување И прецизна технологија, Nx7 Pro Наклон Голф Мерач произведува брз двор на растојанието на топчето за голф до дупката и е лесен за употреба, дури и за голфери со разнишани раце. ОПСЕГ од 400 ДВОРОВИ : Овој мерач на опсег на голф има капацитет од 400 јарди, е отпорен на вода, прикажува мерења од 1/10 дворови и може да се постави за метри или дворови. Точен е до еден двор и дава кратки вибрации кога ја снимате целта.


Карактеристики на понудата

Слични понуди