• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Розовиот Корал На Упси Дејзи И Малата Риба Платно Ѕид Уметност, 10х10

Розовиот Корал На Упси Дејзи И Малата Риба Платно Ѕид Уметност, 10х10

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа платнена ѕидна уметност е отпечатена со методот на печатење гикли. Печатењето на гикли е најнапредниот процес на дигитално печатење што е моментално достапен за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Ова платно се протега преку дрвена рамка од 1,5 инчи и се обвиткува околу страните за да обезбеди завршен декоративен раб. Розовиот Корал На Упси Дејзи И Малата Риба Платно Ѕидна Уметност, 10х10 : Подготвен за закачување. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди