• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Најдобрите Злато Стерлинг Сребро родиум обложени Полиран Сина И Бела ЧЗ Ангажман & Бенд Прстен, Големина 6

Најдобрите Злато Стерлинг Сребро родиум обложени Полиран Сина И Бела ЧЗ Ангажман & Бенд Прстен, Големина 6

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стилспецификации примарен Материјал - Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип-1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Тип-2 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја-1 : Боја На Белиот Камен-2 : Сина Боја : Ширина На Родиум : 2,6 до 4,7 мм (заострена)Висина На Главата : 7.03 mmprimarimary материјал : sterling silvercompleteness : комплетен (вклучени сите камења)Голем : облик на ностон-1 : Облик На Тркалезен Камен-2 : ТРЕТМАН со багет-1 : Третман Со Синтетички Камен-2 : Синтетички Пол : Тип На Женски Профил : Отворен Основен Материјал - Боја : Тип На Белење : Прстени со врвна должина на врвна врвна должина : 7 mmring ширина на врвот : 7 mmplating боја : сребрена tonestone создавање метод-1 : syntheticstone создавање метод-2 : syntheticring големина : 6 - sku : Qltyg15471 Најдобрите Злато Стерлинг сребро Родиум Обложени Полиран Сина И Бела Cz ангажман & Бенд Прстен, Големина 6.


Карактеристики на понудата

Слични понуди