• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Златни Фустани За Жени Тексас Фустани Женски Женски Девојки Вестидос Африкански Фустан За Жена Метални Фустани Макси Фустани Со Долги Ракави Девојки Жени

Златни Фустани За Жени Тексас Фустани Женски Женски Девојки Вестидос Африкански Фустан За Жена Метални Фустани Макси Фустани

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

бели фустани женски фустани со плус големина за жени 4xl 5xl 6xl 2023 кафеави фустани каваи фустан. Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Боја На Почвата, Печатена. Стил : Каузална. Пакет. вклучено : 1 Компјутер Врвен Материјал : Мек, Лесен, удобен за носење. свилен фустан многу погоден за спорт и секојдневно носење.Ако сакате да бидете лабави, ќе се препорача големина нагоре. Карактеристики : женски летни врвови, блузи за Резервоари за фустани со виножито, дамски фустани За Маици за специјални прилики, женски кошули за Вратоврска, Стилски и уникатен дизајн за печатење.Лабаво вклопување, секојдневно и шик.Ова е совршен подарок.Купете Го За Себе или Подарете го За Мама, Ќерка, Сопруга, Тетка, Пријателка, Девојка, Сестра за да ја покажете вашата длабока љубов кон неа. Дизајн : кратки фустани макси фустани За жени Соодветниот дизајн на кројот ви овозможува да вежбате во сите правци додека сте поудобни. совршено со вашите панталони, хеланки, шорцеви, јакни за кул секојдневен изглед.


Карактеристики на понудата

Слични понуди