• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Принцезата Јасмин И Раџа Стилизирана-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена-Кралска Хедер

Дизни Принцезата Јасмин И Раџа Стилизирана-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена-Кралска Хедер

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Официјални Дизни Стока Дизни Принцеза Јасмин Маици За Жени, Мажи, Момчиња И Девојчиња; Дизни Принцеза Маици За Девојчиња; Дизни Принцеза Маици За Пријатели; Дизни Срцето Маици; Аладин Маици За Девојки Принцезата Јасмин Аладин И нејзиниот најдобар пријател Раџа тигарот нудат навивачите жесток изглед на Оваа Дизни Принцеза маица. Издвоите Во Дизниленд Или Волт Дизни Светот со оваа слатка дизни маичка, совршен за појавување или координација со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% Претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавите и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди