• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ace L1KA 3d Maxpider Комплетен Комплет Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Црна Подна Подлога За Модели На Kia Optima

Ace L1KA 3d Maxpider Комплетен Комплет Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Црна Подна Подлога За Модели На Kia

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

L1 KA03901509 3 D MAXPIDER KIA ОПТИМА 2016-2020 KAGU BLACK R1 R2 KIA ОПТИМА 2016-2020 KAGU BLACK R1 R2 3 D MAXpider Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата KAGU За Сите Временски УСЛОВИ се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализиран Дизајн Одговара На Секоја Апликација За Возило Подигнатите Рабови Даваат Максимален Модел На Покриеност Бр : L1 KA03901509. Марка : 3Д Макспајдер. УПЦ : 190204003928. Производител : ФСЈЦ. 3Д Макспајдер КИА ОПТИМА 2016-2020 КАГУ БЛЕК Р1 Р2. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Боја : ЦРНА. Материјал : КАГУ. Земја на Потекло : ТАЈВАН. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.


Карактеристики на понудата

Слични понуди