• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвена Кап® Машка Индустриска Работна Кошула Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Индустриска Работна Кошула Со Долги Ракави

 
DEN 279.84

Количина на стоки
Достапно

Работете напорно со стил. Нашата Индустриска Работна Кошула со цврста боја ќе ве одржува да изгледате остро, без разлика колку е тешка работата. Комплетирајте со преден дел со шест копчиња со држач на вратот и дводелна, обложена јака со зашиени престои, кошулата ги одржува работите професионални без разлика каде работите. И двата џебови на градите додаваат практично допир што ја прави оваа кошула практично совршена. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Индустриски перење пријателски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди