• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Динго Менс Рев Ап Темперамент Мотоцикл Обични Чизми Глуждот

Динго Менс Рев Ап Темперамент Мотоцикл Обични Чизми Глуждот

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Удрете на патот со стил со Подигање На Мото-Подигање. Изграден со издржлива кожа со полно зрно со мазна завршница. Оската 7 " седи под кожен ремен прикачен со сребрен прстен. Пети, кучешка пета, лесен патент и надворешен ѓон отпорен на масло. Целосно зрно кожа горниот дел. Странично затворање на патент. Перница удобност влошка. Кучешка пета. Надворешен ѓон отпорен на масло и топлина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди