• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Провон, ГОЈ883303, Ултра Благо Полнење За Миење Раце од Пена, Секоја, Светло Сина, 42. фл оз

Провон, ГОЈ883303, Ултра Благо Полнење За Миење Раце од Пена, Секоја, Светло Сина, 42. фл оз

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа нежна формула е блага како миењето бебиња и помага во одржување на здравјето на кожата дури и по повеќекратно перење. ПРОВОН Ултра Благо Пена За Миење Раце е формулиран со мешавина на навлажнувачи кои ја одржуваат природната бариера на влага на кожата, но сепак брзо исплакнете. Ги остава вашите раце да се чувствуваат чисти и освежени. Формулацијата има лесен, чист свеж мирис кој брзо се распрснува, обезбедувајќи позитивно искуство со мирис што не ја попречува вашата секојдневна работа. Санитарното запечатено полнење помага да се заклучат бактериите. Контролираната технологија На Колапс ја одржува формата на шишето подолго додека се празне. Издржливото, РЕЦИКЛИРАЧКО шише ЗА МИЛЕНИЧИЊА користи 30 проценти помалку материјал од стандардниот крут HDPE. Кристалната јасност обезбедува визуелна привлечност и полесно следење на нивото на полнење. Секое полнење вклучува свеж вентил за издавање. Отстранливата пумпа промовира полесно рециклирање. Таа е доделена USDA Биопреферирана Ознака Provon Ултра Благо Полнење За Миење Раце Од Пена, Светло Сина, 1 Секоја (Количина) Помага во одржување на здравјето на кожата, дури и по повеќекратно перење. Формулиран со хидратантни креми кои ја одржуваат природната бариера на влага на кожата. Еколого Сертифициран За Стандардно Име УЛ 2784. USDA Сертифициран Биобазиран Производ; Компатибилен СО Provon ADX-12 Диспензери. Чист, свеж мирис брзо се распаѓа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди