• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Читач На Умот Преклопен Скут Биро, Виолетова

Читач На Умот Преклопен Скут Биро, Виолетова

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Подигнете го горниот дел од бирото за скут и пронајдете простор за складирање документи, папки, списанија, трудови, училишен прибор и многу повеќе. Скут Биро-Седнете над нозете и користете го овој штанд како биро за скут. Дизајн За Заштеда на простор-склопливото преклопно биро за склопување е дизајнирано така што нозете се преклопуваат навнатре и остануваат рамни. Дополнителни Прегради За Складирање Внатре - скут биро со прегради за складирање на внатрешноста на штандот. Дизајн За Заштеда на простор; Го Преклопува Рамниот Држач За Лаптоп За Читање На Умот, се преклопува во компактна големина што ви овозможува лесно да го земете овој штанд со вас во движење. ПРЕКЛОПЕНИ ДИМЕНЗИИ : 12" L x 17. Табела за појадок-Користете го овој штанд како маса за појадок. Бирото за скут се преклопува во држач со големина на актовка. Користете го ова во автобусот, возот или на задното седиште на автомобилот бидејќи овој штанд седи совршено во вашиот скут. Создаден за да ги држи сите ваши работи уредни во детското биро со складирање до 7 килограми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди