• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Е. Т Тур Јуниорс Графичка Маица

Е. Т Тур Јуниорс Графичка Маица

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Вратете ја забавата во вашата секојдневна ротација со оваа разиграна Маица Е.Т турнеја. Модерното, но лесно вклопување го одржува изгледот стилски додека останувате удобни. Само додадете ги омилените фармерки и патики за да ја комплетирате вашата облека! Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Графичко печатење напред. - Ворнер Брос.Сите Права Се Задржани. Е. Т-маица за Јуниори.


Карактеристики на понудата

Слични понуди