• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Линон Дома Декор Пастелни Бушава Област Килим Колекција, Песок, 5'7'

Линон Дома Декор Пастелни Бушава Област Килим Колекција, Песок, 5'7'

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Пастелната Бушава Колекција носи луксузен кадифен изглед на цврст тепих. Одликувајќи се со повеќе дебелини на предиво и долг куп овој килим има свиленкаста мазна текстура и носи елегантен допир во секоја просторија. Подолгата должина на предивата речиси му дава изглед на суптилно движење на тепихот. Големина На килим( Ft) : 5' x 7'. Рачно Изработена Конструкција. Шаг Стил. Изработени од 100% Полиестер. Поддршка : Памук. Да. 30 дена без Дефекти На Производителите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди