• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Добри Класици Еластични Големи Тенки Црни, Брои

Добри Класици Еластични Големи Тенки Црни, Брои

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Гуди Е најпрепознатливиот Светски производител на алатки и додатоци за стилизирање на косата и прави косата да изгледа прекрасно повеќе од 100 години. Гуди им обезбедува на потрошувачите производи инспирирани од најновите дизајнерски трендови за да можат да уживаат во стилот со вредност и лесно да создадат каков било изглед. Еластика, Фина Коса. Facebook. Instagram. Изгледајте Добро, (хаштаг)Чувствувајте Се Добро. (на) goodyhair & . Ние би сакале да слушнеме од вас : 1.800.241.4324. Произведено Во Кина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди