• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нетфли Гамбит - Ѕиден Постер На Кралицата, 22.375 34

Нетфли Гамбит - Ѕиден Постер На Кралицата, 22.375 34

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Ѕидниот Постер На Кралицата Гамбит Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Нетфликс Ѕиден Постер На Кралицата Гамбит-Парче : Постерите Со Врамени Трендови имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди