• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Винвуд Студио Животни Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Мамут Диносауруси-Црно, Бело

Винвуд Студио Животни Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Мамут Диносауруси-Црно, Бело

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Писта Авенија Животни Ѕид Уметност Платно Отпечатоци "Мамут" Диносауруси-Црн, Бел Мамут, е Вешто Направено Модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна Црна боја, овој ликовен принт од Авенијата Писта е совршен завршен допир на темата за вашиот домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Животните и Инсектите дизајнираат со тема За Диносаурусите за да ви донесат совршена ѕидна уметност. Одржлив и шумски пријателски. Професионално раката се протегала во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвен да висат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Вклучен е и шајка и закачалка. Печатени со користење на ултра-премиум и бледнее отпорни мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди