• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Голи Дома Рамен Врв Лист, Микрофибер, Брчки Отпорни, Кралот, Сива, Пакет

Голи Дома Рамен Врв Лист, Микрофибер, Брчки Отпорни, Кралот, Сива, Пакет

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Спијте подобро со премиум двоен четкан микрофибер рамни врвни чаршафи. Постелнината се одделува од Голиот Дом во рамни, горни долни и навлаки за перници. Достапно во сите големини, вклучувајќи близнак, БЛИЗНАК XL, целосна, кралица, крал и кал кинг. Долги големини на листови достапни за екстра долгите душеци со длабоки џебови. Врвен Квалитет : Содржи 1 Крал Рамни Листови (108" х 102"). Максимална Удобност : Направено Со ултра Меко Двојно Четкано Микрофибер Со врвен квалитет што е споредливо дури и со најмекиот Египетски Памук. Хипоалергично : Нашата Колекција На Микрофибер Од 1800 година Е Отпорна на Брчки, Бледнее и Дамки. Одлично за оние кои се склони кон алергии или астма!. Лесна Нега : Машинско перење во топла вода со слични бои, брзо се суши на суво ниско ниво. Не е потребно пеглање!. Бидете Сигурни : вашите први 30 ноќевања се на нас. Буквално. Ако не ги сакате нашите чаршафи, вратете ги назад.


Карактеристики на понудата

Слични понуди