• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хатавеј Регент Агол Кат Знак Решетката За Билијард Додатоци

Хатавеј Регент Агол Кат Знак Решетката За Билијард Додатоци

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Достапен организатор! Регент Агол Кат Знак Решетката е од суштинско значење за секој кој поседува билијард маса. Оваа решетка за квалитет на мебел има многу простор за складирање на знаци, топки, триаголници за решетки и повеќето други додатоци за билијард. Регентот има 4 вградени, вдлабнати, држачи за пијалоци за да ги задржи вашите освежувања блиску до дејството. Чувајте ја вашата соба за игри уредна и организирана, со допир на класа и квалитет што го очекувате, во линијата на производи за игри во хатавеј! 180-ден ограничена гаранција. Димензии : 16 - Во W x 16 - Во D x 28-Во H. Стилски дизајн изработен од цврсти дрвени предмети и дрвени дрвени фурнири. Држи 10 знаци, 1 комплет топчиња за базен, 1 решетка за топки и многу дополнителна просторија за други додатоци. 4 вградените подлоги за пијалоци обезбедуваат погодно место за вашите пијалоци за време на играта. Вклучува 1 месинг кука за топката решетката триаголник складирање. Брзо лесно склопување. Достапно во 3 прекрасни завршетоци на мебел-Антички Орев, Богат Махагони или Црно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди