• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарна Сребрена Сребрена Сребрена Античка Фенси Врска Нараквица

Примарна Сребрена Сребрена Сребрена Античка Фенси Врска Нараквица

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Едноставна, но елегантна, оваа нараквица со синџир со сребрена фенси алка ќе додаде грациозна елеганција на вашиот стил. Блескајќи со полирана и античка завршница, оваа нараквица широка 4,8 мм се прицврстува со затворач од јастог. Оваа нараквица од 8,5 инчи е едноставно совршена.Метална Тежина : 7,76 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Издолжена Нараквица Со Синџир Со Отворена Алка Завршница На Накит : Висок лак, Антикведер : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 8,5-инчен х 4,8 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Полиран, Антички, Цврст, Јастог Канџа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди