• Најдобра цена
  • Неодамнешно
1. Кт Обликот На Срцето Создаде Обетки Со Бел Опал Во Сребро

1. Кт Обликот На Срцето Создаде Обетки Со Бел Опал Во Сребро

 
DEN 1192.00

Количина на стоки
Достапно

Комплетирајте го вашиот изглед со овие Обетки од Опал создадени Од Сребро. Овие обетки со Бел Опал се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на наклон, Овие Обетки Од Опал во форма на срце се деликатно изработени во Сребро. Среброто Од 925 со завршна обработка на родиум, нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. 1.25 кт Облик На Срце Создаде Обетки Со Бел Опал Обетка во Сребро сребро 1.25 Кт Опал со вкупна тежина. Обликот На срцето Создаде Опал. Обетки со обетки поставени во 925 Сребро. Бела боја скапоцен камен. Октомври раѓање камен. Скапоцените камења се 6 х 6мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.


Карактеристики на понудата

Слични понуди