• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Земјата од Страна На Pendafle Рециклирани Папки Датотека, Врвот Јазичето, ltr, Виолетова, 100 B-PFX04335

Земјата од Страна На Pendafle Рециклирани Папки Датотека, Врвот Јазичето, ltr, Виолетова, 100 B-PFX04335

 
DEN 520.64

Количина на стоки
Достапно

Шарен избор, овие папки се одлични за канцеларијата. Внатрешноста со посветла боја и поткопаните јазичиња помагаат да се спречи погрешно поставување. Постигна на дното за 1/2" проширување. 11 пт. акции. Земјата од Пендафлекс Рециклирани Папки Со Датотеки, 1/3 Горниот Таб, ltr, Виолетова, 100/BX-PFX04335.


Карактеристики на понудата

Слични понуди