• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дијамантска Метална Нишка 38.2 ид-Бакар

Дијамантска Метална Нишка 38.2 ид-Бакар

 
DEN 1427.20

Количина на стоки
Достапно

Дмц-Дијамантска Метална Игла. Најдете совршени бои за сите ваши проекти за игла! Овој пакет содржи 38-13/64 јарди од 100% полиестерски метален конец за игла. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Dmc Дијамантски Метален Конец, 38,2 yds, Бакар : Прави идеален избор за различни проекти за игла. Пакетот содржи 38,2 yds од 100% полиестер DMC метална нишка. Доаѓа во различни други бои (секоја продадена одделно). Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди