• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Повик На Должност: Црна Опс-Вртежен Момент Клучни Уметност Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Повик На Должност: Црна Опс-Вртежен Момент Клучни Уметност Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Овој Тренд Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс 4 - Вртежен Момент Клучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Повик На Должност : Црна Опс 4-Вртежен Момент Клучен Уметнички Ѕид Постер со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Карактеристики на понудата

Слични понуди