• Најдобра цена
  • Неодамнешно
63 90 0.45 Природен Полипропилен Област Килим

63 90 0.45 Природен Полипропилен Област Килим

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

8-Боја Инкорпорирани Тешка Категорија Извртени Топлина Олефин. Овој килим е комплетен состав На Боја, Стил, Разноврсност и Вредност. лиценцираните дизајни на уметнички дела специфични за декор го покажуваат вистинскиот богат автентичен изглед идеално дизајниран за екстремно украсување на теми. 63" х 90" х 0.45 " Природен Полипропилен Површина Килим.


Карактеристики на понудата

Слични понуди