• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Денсо ДЕНСО Прв Пат Fit® Стартер Мотор-Повторно Произведени 280-Одговара изберете: 2004-CHEVROLET AVEO

Денсо ДЕНСО Прв Пат Fit® Стартер Мотор-Повторно Произведени 280-Одговара изберете: 2004-CHEVROLET AVEO

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

ДЕНСО Прв Пат Fit® стартерите ги исполнуваат или надминуваат сите стандарди на производителот, правилно се монтираат со минимум проблеми со инсталацијата, обезбедуваат максимален вртежен момент на вртење под сите услови и обезбедуваат години на сигурна услуга. Денсо ДЕНСО Прв Пат Fit® Стартер Мотор-Повторно Произведени 280-5397 Вклопува Изберете : 2004-2008 ШЕВРОЛЕТ АВЕО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди