• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лункерхант Пред-Лажирани Финеси Пливање, Дух, 3ин, 1 4оз

Лункерхант Пред-Лажирани Финеси Пливање, Дух, 3ин, 1 4оз

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Постојат моменти кога треба само да ја покриете водата за да најдете риба. Финесата За Лов На Лункер Е одлична алатка за покривање вода и фаќање риба, многу риби! Неговата големина и достапните обрасци имитираат широк спектар на видови мамки кои привлекуваат внимание кога се работи со правилно дејство. Брзо извадете го и испакнете ја површината за да имитирате миноу што бега, или забавете ги работите веднаш надолу и испакнете го дното во случајни интервали за Да ја направите Финесата Миноу да изгледа како ранета риба мамка. Бидете подготвени да ограничите. Финесната Мамка За Пливање е долга 3 инчи и е достапна во 6 модели за фаќање риби. Секое пакување вклучува една мамка за пливање претходно наместена на жига со глава од печурки без плевел од 1/4 мл и две резервни делови. 8-достапни се и пакувања тела. Lunkerhunt Пред-Наместен Финес Пливање-Дух, 3", 1/4oz, Меки Мамки, На Отворено • Се Одликува со трендовска техника • вклучена глава од печурки без Плевел * лебдечко дејство управувано Од Риболов • Меката мамка е наместена и подготвена за риболов веднаш надвор од пакувањето • Одлична за слатководни/морски видови дивеч • Мамката има должина од 3 инчи и тежина од 1/4oz.


Карактеристики на понудата

Слични понуди