• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB5554DS Чивава Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства BB5554DS Чивава Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства BB5554 DS1216 Чивава Добредојдовте Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични чивава уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди