• Најдобра цена
  • Неодамнешно
САДОТ НА Злато Карамел Колекција Избрани Млеко И Темно Чоколадо Карамел Бонбони, Денот На Вљубените, Оз, Подарок Бо

САДОТ НА Злато Карамел Колекција Избрани Млеко И Темно Чоколадо Карамел Бонбони, Денот На Вљубените, Оз, Подарок Бо

 
DEN 305.92

Количина на стоки
Достапно

Колекцијата ЗЛАТНА Карамела ВО ХЕРШИ доаѓа со вкусен асортиман на млечно чоколадо и задоволства покриени со темно чоколадо. Уживајте во различни парчиња чоколадни бонбони, вклучувајќи карамели од млечно чоколадо пекан, млеко и карамели од темно чоколадо и млеко и карамели од ванила од темно чоколадо. Навистина има нешто за секого во оваа кутија чоколадни бонбони, а најдобриот дел е што можете да ги изберете и изберете вашите омилени. Овој асортиман НА ЗЛАТНО чоколадо во ХЕРШИ е совршена опција за давање подароци и средби. Содржи Една (1) 10-унца, 28-парче ХЕРШИ ТЕНЏЕРЕ СО Златна Карамела Кутија За Собирање Разновидно Млеко и Бонбони Од Карамела Од Темно Чоколадо. Дајте им на вашите пријатели, соработници, наставници и членови на семејството моќта на избор со прекрасен асортиман на чоколадо и карамела на кои можат да се препуштат во текот на целата сезона. Уживајте и споделете прекрасен, кошер-сертифициран асортиман на млеко и карамела од темно чоколадо, карамела од ванила и бонбони од карамела од пекан. Додадете дополнителна љубов на следната роденденска забава или датум на годишнината на која присуствувате со елегантен премиум асортиман на карамели покриени со млеко и темно чоколадо. Пристигнете на вашата следна романтична филмска вечер со асортиман НА Колекција ЗЛАТНА Карамела НА ХЕРШИ што можете да го споделите со Вашиот Валентин без разлика на нивните омилени вкусови на чоколадо.


Карактеристики на понудата

Слични понуди