• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Геометриска Хартија Проверува Кларк, Портокалова И Црвена, 1,5 во 25ид, 1 Пакет

Геометриска Хартија Проверува Кларк, Портокалова И Црвена, 1,5 во 25ид, 1 Пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Џем Хартија Дупиони Проверете Ја Лентата е најдобриот топер за вашите подароци и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента создава лакови кои ќе ја задржат својата форма на сите ваши креации. Одлични се за завиткување околу подароци, централни парчиња маса, зимска венец, венци, а особено за врзување на вашето дрво! Со своите живописни бои, оваа лента сигурно ќе ги истакне вашите подароци и ќе го надгради изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Боја : Портокалова И Црвена Големина : 1,5 во x 25yd Количина : 1/Боја На Пакување : Портокалова И Црвена. Големина : 1,5 во х 25ид. Количина : 1/Пакување. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата креативна страна на сите ваши подароци, украси и костими. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува насекаде до понатамошна употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди