• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бабас Дома бабас англиски Мафини, English

Бабас Дома бабас англиски Мафини, English

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Англиски Мафини, Целосна Пченица, Торба 12 МЛ Здраво направено вкусно. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Вегански пријателски. Направено со не гмо состојки. Овој пакет е еколошки одговорен. Свежи и вкусни или вашите пари назад! Папа Пита : Ви Благодариме што избравте уште еден здрав вкусен производ од Папа Пита! . Нема јајца. Не гмо. Нема производи од животинско потекло. Нема вештачки бои и вкусови. Скенирајте QR код за специјални промоции, бесплатни идеи за рецепти и многу повеќе. Не : Транс далеку, холестерол, сируп од пченка со висока фруктоза. Содржи пченица и соја. 6 мафини 12 мл (340 гр) 6208 Западен Данон Начин Западен Јордан, English 84081 англиски Мафини, Вилушка Сплит, Целата пченица. Здраво направено вкусно. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Вегански пријателски. Направено со не гмо состојки. Овој пакет е еколошки одговорен. Свежи и вкусни или вашите пари назад! Папа Пита : Ви Благодариме што избравте уште еден здрав вкусен производ од Папа Пита! . Нема јајца. Не гмо. Нема производи од животинско потекло. Нема вештачки бои и вкусови. Скенирајте QR код за специјални промоции, бесплатни идеи за рецепти и многу повеќе. Не : Транс далеку, холестерол, сируп од пченка со висока фруктоза.


Карактеристики на понудата

Слични понуди